KONST / Ramar / Ram 13568501
nr 1356 8501
Ram
förgylld, 1800-tal, ramens innermått: 18,5x16 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:01:51
100 kr
150 kr
200 kr
Tilgman Keramik